Переключиться на мобильную версию

Сенат США схвалив заборону виплати бонусів топ-менеджерам фінкомпаній

Назад к разделу Финансы
Сенат США проголосував у ніч на п'ятницю, 6 лютого, за накладення заборони на виплату бонусів топ-менеджерам фінансових компаній, які отримують кошти із федерального фонду термінової допомоги.

Про це повідомило агентство Рейтер.

Голосування за поправку до антикризового пакету заходів було проведено через день після того, як у середу Барак Обама оголосив про введення ліміту заробітної плати для керівників вищої ланки в подібних фінансових компаніях у розмірі, що не перевищує 500 тисяч доларів на рік.

Крім того, представники Уолл-стріт піддали критиці рішення президента США Барака Обами обмежити зарплати співробітників у компаніях, які отримують фінансову допомогу від держави.

За словами представника консалтингової фірми Briefing.com Патріка О'Хейрі, указ Обами "напевно сподобається людям, однак він ставить державу на дуже слизький шлях обмеження зарплат у приватному секторі".

Раніше президент США піддав жорсткій критиці банки Уолл-стріт за виплату мільярдних бонусів своїм топ-менеджерам. На ці цілі було витрачено в 2008 році 18,4 мільярда доларів, не дивлячись на отримання урядової допомоги. "Це - верх безвідповідальності. Люди на Уолл-стріт, просячи допомоги, повинні проявляти стриманість і дисципліну. Зараз не час для бонусів", - сказав Обама.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь