Переключиться на мобильную версию

Темпи зростання торгівлі між Китаєм і США рекордно впали

Назад к разделу Финансы
За підсумками 2008 року темпи зростання торгівлі між Китаєм і США впали до мінімального рівня за сім років, що минули із моменту вступу Пекіна до Світової організації торгівлі, повідомляє в п'ятницю служба новин Sina із посиланням на статистику Головного.
Обсяг двосторонньої торгівлі збільшився на 10,5%
Обсяг двосторонньої торгівлі збільшився на 10,5%
АР

Варто зазначити, що в минулому році обсяг двосторонньої торгівлі збільшився на 10,5%, досягнувши позначки 333,7 мільярда доларів. Обсяг позитивного сальдо КНР у торгівлі зі Сполученими Штатами склав 170 мільярдів доларів.

При цьому митні служби наголошують, що найбільш складна ситуація в торгівлі склалася у четвертому кварталі. Так, у листопаді-грудні обсяги китайського експорту в США не тільки не підвищилися, але й показали негативні темпи росту.

Експерти пов'язують падіння постачання продукції із КНР з тим, що через фінкризу в Сполучених Штатах різко впала споживча активність, скоротився попит. Іншою причиною названо зростаючу вартість китайської національної валюти стосовно долара.

У свою чергу, державне митне управління КНР зазначило, що через ці фактори за перші 10 місяців 2008 року присутність китайських товарів на американському ринку скоротилася на 0,7%.

Як повідомлялося, раніше комісія із врегулювання суперечок Світової організації торгівлі ухвалила позов про захист авторських прав між США і Китаєм на користь США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь