Переключиться на мобильную версию

Кабмін спростить держфінансування будівництва

Назад к разделу Финансы
Міністерство економіки запропонувало збільшити мінімальний розмір державної частки фінансування об'єктів будівництва, узгодження титулів яких відбувається на рівні уряду, із 100 тис. грн до 200 тис. грн.

Таку пропозицію викладено в оприлюдненому вчора Міністерством економіки проекті змін до порядку затвердження титулів будівель (об'єктів), будівництво яких відбувається із залученням бюджетних коштів або коштів держпідприємств, повідомляє Коммерсантъ-Україна.

Цей порядок, який затверджено постановою уряду # 995 від 8 вересня 1997 року, передбачає, що в залежності від розміру держчастки узгодження об'єктів будівництва відбувається на рівні Кабінету міністрів, місцевих органів влади або ж керівництва держпідприємств.

Так, у пояснювальній записці вказується, що у зв'язку зі зростанням цін на будівництво за останні півтора року різко збільшилася кількість будівельних об'єктів, для узгодження титулів яких необхідно затвердження уряду.

Місцевими органами влади узгоджуватимуться титули об'єктів із держчасткою від 60 тис. грн до 200 тис. грн (зараз - від 30 тис. грн до 100 тис. грн). Якщо частка бюджетного фінансування в будівництві об'єкта не досягає 60 тис. грн, узгодження відбуватиметься на рівні керівництва держпідприємств.

Як повідомлялося, 11 листопада Президент України Віктор Ющенко доручив Міністерству економіки та Міністерству регіонального розвитку та будівництва провести інвентаризацію недобудованого житла в країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь