Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз заявляє, що заплатить за спожитий газ вчасно

Назад к разделу Финансы
НАК Нафтогаз України у п'ятницю, 6 лютого, повинен сплатити за газ, який поставлено у січні. Прес-секретар держхолдингу Валентин Землянський заявив, що НАК вчасно оплатить газ, який поставлено Газпромом.

Напередодні прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що йдеться про суму понад 200 мільйонів доларів. "Ми вкладаємося у терміни", - сказав Землянський.

Раніше Газпром попередив Україну, що у випадку несвоєчасної оплати за спожитий газ вимагатиме передоплати. Крім того, за несвоєчасну оплату передбачено штрафні санкції.

Варто зазначити, що за угодою, яку 19 січня підписали Нафтогаз України і Газпром, ціна палива визначатиметься за спеціальною формулою, виходячи із базової цифри $ 450 за тисячу кубометрів.

При цьому у 2009 році Україна отримає газ із 20%-ою знижкою. Раніше прем'єр повідомляла, що середньорічна ціна на газ складе $ 228,8 за тисячу кубів газу.

Усього в 2009 році Україна купить 40 мільярдів кубів газу, при цьому у першому кварталі, коли ціна складе $ 360, - 5 мільярдів кубометрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь