Переключиться на мобильную версию

Укрзалізниця: Підвищення тарифів необхідно для оновлення парку вагонів

Назад к разделу Финансы
Гендиректор Укрзалізниці Михайло Костюк сподівається на поетапне підвищення тарифів для пасажирів для своєчасного оновлення парку вагонів.
Підвищення тарифів на залізничні перевезення
Підвищення тарифів на залізничні перевезення
uz.gov.ua

"Якщо не піднімаємо вартість проїзду - ми залишаємо весь сектор пасажирських перевезень збитковим і не купуємо нових вагонів", - зазначив Костюк.

Він заявив, що "або ми піднімаємо вартість проїзду і поступово доводимо її до економічно доцільної, завдяки чому купуємо нові вагони та оновлюємо пасажирський парк".

"Якщо ж ми будемо коливатися, робити це чи ні, - втрачаємо роки, за які пасажирський парк дійсно дійде до такого стану, що ним перестануть користуватися люди", - зауважив глава відомства.

При цьому гендиректор Укрзалізниці зазначив, що поетапне підвищення вартості проїзду дозволить залізницям не втратити конкурентну спроможність у порівнянні з іншими видами транспорту.

Костюк нагадав, що ступінь зносу пасажирського рухомого складу залізниць України перевищує 80%. Таким чином, якщо не оновлювати рухомий склад, незабаром буде перетнуто критичну межу безпеки експлуатації вагонів і локомотивів.

Нагадаємо, протягом 2009 року Укрзалізниця запланувала придбати 170 пасажирських вагонів, 20 магістральних електровозів, 6 електро-і дизель-поїздів.

Як повідомлялося, Мінтрансзв'язку пропонує в поточному році підвищити тарифи на залізничні перевезення у внутрішньому сполученні поетапно, у цілому, за рік - орієнтовно на 25%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь