Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз заявив, що розрахувався з Росією за січень

Назад к разделу Финансы
Нафтогаз розрахувався за весь обсяг газпромівського газу в січні. Про це в інтерв'ю журналістам заявив начальник управління по зв'язках із громадськістю НАК Нафтогаз України Валентин Землянський.
У той же час суму та обсяг закупленого газу в Нафтогазі не уточнюють
У той же час суму та обсяг закупленого газу в Нафтогазі не уточнюють
reuters

Напередодні прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що мова йде про суму більше 200 мільйонів доларів, а в Нафтогазі запевнили, що компанія уклалася в терміни.

Нагадаємо, відповідно до контракту на поставку газу, Нафтогаз України зобов'язаний не пізніше 7 числа місяця, наступного за місяцем поставки, здійснити оплату в розмірі 100% вартості місячного обсягу на підставі оригіналу рахунку продавця.

Як повідомлялося, 19 січня в Москві були підписані газові контракти між НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром. Зокрема, був підписаний договір купівлі-продажу газу на 2009-2019 роки. Україна отримала знижку в 20% від середньоєвропейської ціни на газ, яка в першому кварталі 2009 року становить 450 доларів за тис. кубометрів.

Українська сторона, у свою чергу, зберігає ставку транзиту в 2009 році на рівні 2008 року - 1,7 доларів за тис. кубометрів на 100 км. ціна буде змінюватися за формулою щоквартально. Обсяг постачання газу в Україну в 2009 році становитиме 40 млрд кубометрів.

З 1 січня 2010 року "Газпром" буде продавати газ Україні за ринковою європейською ціною без знижок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь