Переключиться на мобильную версию

Американські сенатори погодилися схвалити план підтримки економіки

Назад к разделу Финансы
У п'ятницю, 6 лютого, члени Сенату США досягли попередньої домовленості схвалити запропонований адміністрацією президента Барака Обами план підтримки американської економіки на суму близько 780 мільярдів доларів.
Члени Сенату США досягли попередньої домовленості
Члени Сенату США досягли попередньої домовленості
novosti-miheeff.ru

Про це повідомляє Agence France-Presse.

Джерело, що побажало залишитися неназваним, підкреслило, що компромісу поки що було досягнуто між помірними представниками Демократичної та Республіканської партій, тому перед голосуванням слід заручитися підтримкою всієї демократичної більшості у верхній палаті. Дата можливого голосування поки не називається.

Спочатку передбачалося, що на заходи із підтримки економіки буде виділено 937 мільярдів доларів, однак після обговорення в нижній палаті Конгресу сума скоротилася до 819 мільярдів, а в ході узгодження в Сенаті опустилася приблизно до 780 мільярдів.

Раніше повідомлялося, що Сенат США проголосував у ніч на п'ятницю, 6 лютого, за накладення заборони на виплату бонусів топ-менеджерам фінансових компаній, які отримують кошти із федерального фонду термінової допомоги. Голосування за поправку до антикризового пакету заходів було проведено через день після того, як у середу Барак Обама оголосив про введення ліміту заробітної плати для керівників вищої ланки в подібних фінансових компаніях у розмірі, що не перевищує 500 тисяч доларів на рік.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь