Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Україні не загрожують штрафні санкції через газовий конфлікт із РФ

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Україні не загрожують штрафні санкції в результаті збитків, яких зазнала Європа від січневого україно-російського газового конфлікту.
Тимошенко: Україні не загрожують штрафні санкції через газовий конфлікт із РФ
Тимошенко: Україні не загрожують штрафні санкції через газовий конфлікт із РФ
tymoshenko.com.ua

"Я переконана, що Україні ніякі штрафні санкції не загрожують", - сказала Тимошенко журналістам у суботу в Мюнхені.

Тимошенко зазначила, що Україна "не має ніяких контрактних відносин" з європейськими споживачами. Крім того вона підкреслила, що Україна виконувала свої зобов'язання щодо транзиту  "абсолютно чітко й не порушуючи (умови транзиту)".

Прем'єр зазначила, що європейські експерти підтвердили, що Україна не порушувала умов транзиту.

Відповідаючи на запитання, яким чином Росія може брати участь у модернізації ГТС, оскільки є постачальником газу для його транзиту цією системою в Європу, Тимошенко повідомила, що Україна має всі технічні можливості для модернізації газотранспортної системи.

"Україна, по суті справи, для модернізації своєї ГТС має все необхідне на вітчизняних заводах. У нас є потужності й для будівництва газопроводів, і для їхньої реконструкції й модернізації", - сказала Тимошенко.

Разом із цим прем'єр зазначила, що конференція з питань модернізації й розвитку української ГТС, яку планують провести в Брюсселі наприкінці березня, проходитиме за участю європейських країн і на сьогодні Росія не висловила бажання прийняти в ній участь.   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь