Переключиться на мобильную версию

Цукор стає дефіцитом

Назад к разделу Финансы
Попит на цукор у 2009 році перевищить пропозицію майже на 5 млн. тонн, повідомляє компанія Cargill.
Проблема полягає у зменшенні врожаю цукрового очерету в Індії
Проблема полягає у зменшенні врожаю цукрового очерету в Індії
qal.ru

Проблема полягає у зменшенні врожаю цукрового очерету в Індії, стверджує найбільша приватна сільськогосподарська компанія США Cargill Ltd.

Наступного року дефіцит цукру може збільшитися ще більше, зазначив директор цукрового бізнесу Cargill Джонатан Дрейк, повідомило агентство Bloomberg. Ймовірно, ціни на цукор зростуть у зв'язку з перевищенням попиту над пропозицією.

"Дефіцит наступного року буде більшим, ніж у поточному. Важливо зрозуміти, що відбувається в Індії. Цього сезону урожай, схоже, скорочується", - сказав Дрейк.

Виробництво цукру в Індії скоротилося за 4 місяці, які завершився 31 січня, на 20% через поганий врожай цукрового очерету. Індія посідає друге місце з виробництва цукру у світі після Бразилії, однак цього року імпорт цукру в Індії вперше перевищить експорт - до 30 вересня 2009 року країна імпортуватиме близько 1 млн тонн цукру-сирцю, повідомляє директор National Federation of Cooperative Sugar Factories Ltd. Вина Кумар.

Зростання світового споживання цукру сповільниться поточного року до 1% у порівнянні зі середньорічним приростом 2,6% впродовж 2000-2008 рр. Таким чином, попит на цукор в 2009 році збільшиться на 1,6 млн тонн, вважає Дрейк.

Вартість цукру-сирцю збільшилася з 1 жовтня 2008 року на 12%, білий цукор подорожчав за той же період на 22%.

Як повідомлялося раніше, Україна також істотно знизила виробництво цукру в 2008 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь