Переключиться на мобильную версию

Тимошенко запропонувала Telenor взяти участь у приватизації Укртелекому

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Україна зацікавлена в участі інвесторів з Норвегії у приватизації українських підприємств.
Тимошенко: Україна зацікавлена в участі інвесторів з Норвегії у приватизаційних процесах
Тимошенко: Україна зацікавлена в участі інвесторів з Норвегії у приватизаційних процесах
telenor.com

Про це Тимошенко заявила сьогодні під час зустрічі у Києві з керівником парламенту Норвегії Торбйорном Ягландом.

"В Україні є низка великих підприємств, які потребують інвесторів, і ваша компанія (Telenor – ред.) могла б інвестувати, зокрема, в Укртелеком, - сказала Юлія Тимошенко.

На її думку, ще одним привабливим для інвесторів напрямом може стати програма із заміни традиційних джерел енергії відновлюваними джерелами.

"Зараз ми розробляємо щодо кожного відновлюваного джерела енергії програми. Це дуже напружений план, щоб його виконувати, потрібні інвестиції", - додала вона.

Прем’єр також запропонувала норвезьким інвесторам брати участь у реалізації інфраструктурних проектів, пов’язаних з будівництвом доріг і мостів, а також з реалізацією проектів з підготовки до Євро-2012.

"У Норвегії є потужні суднобудівні підприємства. У нашій країні є низка суднобудівних підприємств, які чекають на своїх інвесторів. На сьогодні за обсягом інвестицій в українську економіку Норвегія займає десь 30 місце. Я вважаю це неправильним, потрібно підійматися на перші місця. Ми відкриті до співпраці, хочемо бути партнерами і хочемо дедалі тісніше об’єднуватися інвестиціями", - наголосила Тимошенко.

Як повідомлялося, на початку лютого ФДМ України вирішив у березні оголосити конкурс з елементами аукціону щодо продажу 67,79% акції ВАТ Укртелеком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь