Переключиться на мобильную версию

ФДМУ попередньо оцінив вартість Укртелекому

Назад к разделу Финансы
Номінальна вартість 67,79% акцій Укртелекому, який Фонд держмайна планує виставити на продаж, становить 3,5 млрд. грн., а їх попередня оцінка становила 7,5 млрд. грн.
ФДМУ заздалегідь оцінив вартість Укртелекому
ФДМУ заздалегідь оцінив вартість Укртелекому
k.img.com.ua

Про це повідомив в.о. голови ФДМ Дмитро Парфененко в ефірі 5 каналу в понеділок ввечері, 9 лютого. 

Як зазначив Парфененко, 25-35 млрд. грн. - цифри, які звучали в пресі, поки що не відповідають дійсності. Жодних рішень не приймалося і ціна не встановлювалася. 

Також Парфененко підкреслив, що остаточну початкову ціну продажу встановить комісія з приватизації, але до цього буде проведено детальне дослідження попиту з залученням потенційних інвесторів. 

З його слів, наразі це питання вивчають банки Raiffaisen, Credit Suisse, Merrill Lynch, а із стратегічних інвесторів - Deutsche Telekom, Turkcell і угорська MATAV. 

Як повідомлялося, на початку лютого Фонд держмайна (ФДМ) України в березні вирішив оголосити конкурс з елементами аукціону із продажу 67,79% акцій ВАТ Укртелеком. 

9 лютого прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Україна зацікавлена в участі інвесторів з Норвегії, зокрема компанії Telenor, у приватизації українських підприємств.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь