Переключиться на мобильную версию

Секретаріат Ющенка пригрозив Черновецькому відставкою

Назад к разделу Финансы
Секретаріат Президента України допустив відсторонення Леоніда Черновецького з посади голови Київміськадміністрації, у випадку необґрунтованого підвищення ним тарифів на комунальні послуги для бюджетних організацій та комерційних підприємств.
Черновецького можуть позбавити посади
Черновецького можуть позбавити посади
Фото Тараса Бондаренка

"Президент Віктор Ющенко дав чітко зрозуміти, що якщо ситуація із підвищенням тарифів повториться, він вживатиме всіх заходів, які є в його повноваженнях, для того, щоб припинити таке нахабне порушення закону.

Заходами може бути прокурорське реагування або навіть відсторонення пана Черновецького від виконання обов'язків як голови КМДА", - сказав сьогодні керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Роман Жуковський.

Жуковський спрогнозував, що Черновецький прислухається до зауважень Президента.

Як повідомлялося, Ющенко очікує від Київміськадміністрації більш продуманої тарифної політики в сфері житлово-комунального господарства. Президент кілька разів скасовував підвищення адміністрацією тарифів на компослуги для юросіб.

Крім того, сьогодні прокуратура Києва визнала незаконними та зобов'язала Київську міськадміністрацію скасувати свої рішення від 5 лютого про підвищення вартості житлово-комунальних послуг.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь