Переключиться на мобильную версию

Заборгованість Київенерго за газ перевищила 1 млрд. грн. - Нафтогаз

Назад к разделу Финансы
Заборгованість столичної АЕК Київенерго перед ДК Газ України НАК Нафтогаз України за природний газ, спожитий протягом 2008-2009 років для виробництва теплової та електричної енергії, станом на 10 лютого перевищила 1 млрд. 045 млн. грн.
Заборгованість Київенерго за газ перевищила 1 млрд. грн.
Заборгованість Київенерго за газ перевищила 1 млрд. грн.
lifecykle.com.ua
Як повідомляють у Нафтогазі, подальше збільшення енергетиками заборгованості перед ДК Газ України може значно ускладнити проведення опалювального сезону в Києві.

Так, НАК Нафтогаз України стурбована тим фактом, що з листопада 2008 року АЕК Київенерго припинила розраховуватися з ДК Газ України за поставки природного газу.

Таким чином, четвертий місяць поспіль АЕК Київенерго нарощує заборгованість.

Водночас, оперативний моніторинг показує, що кияни сумлінно оплачують вартість спожитих комунальних послуг, у тому числі і послуг АЕК Київенерго.

У свою чергу, АЕК Київенерго відмовляється підписувати додаткові угоди з ДК Газ України щодо зміни ціни на природний газ, а також інші документи, необхідні для проведення розрахунків за газ, зазначає прес-служба НАК.

Як повідомлялося, енергопостачаюча компанія Київенерго придбала 53 тис тонн мазуту на загальну суму близько 126 млн. гривень для виробництва електроенергії замість розрахунків за спожитий газ перед компанією Газ України, а також за рахунок скорочення витрат на ремонтні роботи.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь