Переключиться на мобильную версию

Bigmir)net і Мeta.ua об'єднали свої аудиторії для рекламодавців

Назад к разделу Финансы
Найбільші українські портали Meta.ua і Bigmir.net створили єдиний рекламний пакет Синергія, який об’єднує аудиторії обох порталів у єдиний рекламний простір.
Bigmir)net і Мeta.ua створили Сенергію
Bigmir)net і Мeta.ua створили Сенергію
bigmir.net

За даними моніторингової панелі Gemius-Ukraine Audience, новий формат дозволяє охопити в місяць 41,18% користувачів українського інтернету.

Пакет Синергія передбачає обмеження числа показів реклами одному унікальному користувачеві до трьох незалежно від того, на якому порталі цей користувач бачив рекламне повідомлення, а також безкоштовний геотаргетінг.

"Варто наголосити на наявності великого власного ядра користувачів на сайтах bigmir.net і meta.ua, а також лояльність до рекламних матеріалів та високий рівень CTR", - заявив директор з продажу bigmir.net Олександр Тісменецький.

За його словами, присутність вищезазначених порталів у медіапланах гарантує максимальне охоплення аудиторії. Він повідомив, що тепер розміщення на провідних порталах стає простішим, зручнішим і вигіднішим: прайсова вартість становить 14 грн за 1 тисячу показів банера (без урахування ПДВ та ПР).

Пакет, розробили медіааналітики двох найбільших порталів України, - це, за словами Тісменецького, необхідна в сучасних умовах економія, і підвищення ефективності рекламних кампаній. За даними дослідницької компанії Gemius, на обох порталах переважає доросла платоспроможна аудиторія.

"У європейських країнах рекламні мережі для створення подібних" синергійних пропозицій "вже давно об'єднують сайти. В Україні ж це сталося вперше", заявив Тісменецкій

Представники порталів зазначають, що пакет Синергія - це довгострокова пропозиція, причому настільки вигідна, що сама ідея подібної пропозиції зацікавила рекламодавців вже на стадії розробки.

Meta.ua

Портал і пошукова система meta.ua володіє більш ніж 40 різними тематичними сервісами. Відвідуваність порталу - близько 4 000 000 унікальних користувачів на місяць. Мета.ua індексує більше 150 000 українських сайтів, у каталозі містяться описи більше 60 000 українських сайтів, а відвідувачі порталу задають більше 8 000 000 запитів впродовж місяця.

Bigmir.net

Один з найбільших порталів України. Bigmir.net - відома рейтингова і пошукова система. Більше 3000000 унікальних відвідувачів щомісяця використовують 28 ключових сервісів порталу. Поштовий сервіс Bigmir)net Mail нараховує понад 450 000 користувачів, які довіряють свою переписку Bigmir)net.

Портал Bigmir)net належить компанії Бігмір-Інтернет, яка є частиною найбільшого медіа-холдингу KP Media. Компанії також належать інтернет-проекти Korrespondent.net, Afisha.ua, Novynar.com.ua, Ricardo.com.ua, ukrjob.net, Pink.com.ua, Ukrbiz.net, Kyivpost.com, UASPORT.NET.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
Mavka-V    19.09.2019, 09:48
Оценка:  0
Mavka-V
Що сталося із поштовим сервісом???? Шановні, вже зо два тижні пише по "тимчасові проблеми" та "спробуйте через 10 хв"
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь