Переключиться на мобильную версию

Ющенко вимагає прийняти програму приватизації на 2009 рік

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко не допустить приватизацію стратегічних об'єктів без затвердження програми приватизації, заявляє Секретаріат Президента.
Ющенко не допустить приватизації без програми
Ющенко не допустить приватизації без програми
president.gov.ua

Президент України Віктор Ющенко не допустить приватизацію стратегічних об'єктів без затвердження державної програми приватизації на 2009 рік.

Про це на брифінгу повідомив керівник соціально-економічної служби Секретаріату Президента Роман Жуковський.

Він повідомив, що Президент обурений ігноруванням Кабінетом міністрів його вимог щодо затвердження державної програми приватизації. "Викликає дуже велику стурбованість те, що в цей складний час все-таки дуже швидко хочуть продати стратегічні підприємства. Є додаткові ризики: крім того, що ми за ці об'єкти отримаємо копійки ... я переконаний, що Президент не дасть розпродати за безцінь державні стратегічні об'єкти для того, щоб покрити фактично неефективну бюджетну політику і не вносити зміни до бюджету ", - сказав він.

Жуковський того ж дня зазначив, що без залучення додаткових коштів наповнення державного бюджету в 2009 р. "опиняється під великим ризиком".

Як повідомлялося раніше, ФДМУ має намір продати в цьому році контрольні пакети акцій 5-ти обленерго та компанії Укртелеком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь