Переключиться на мобильную версию

У Києві до літа запустять першу чергу міської електрички

Назад к разделу Финансы
Південно-Західна залізниця сподівається, що залізничну ділянку від Воскресенки до Петрівки, яка буде частиною міської електрички, можна побудувати протягом трьох місяців.
Залізниця запропонувала зробити укорочений маршрут
Залізниця запропонувала зробити укорочений маршрут
poezd.net

За словами начальника ПЗЗ Олексія Кривопишина, на сьогоднішній день існують домовленості із владою Києва про те, щоб частково відкрити рух.

"Усе кільце неможливо зробити, оскільки немає коштів у міста, тому залізниця запропонувала зробити укорочений маршрут для вивозу пасажирів із Троєщини до метро Петрівка", - повідомив залізничник.

За словами Кривопишина, залізниця на сьогодні займається обладнанням двох платформ для відкриття цієї ділянки - Городня на Воскресенці і Київ-Петрівка біля станції метро Петрівка. Зокрема, встановлюються турнікети, обладнуються переходи, містки для підходу до міського транспорту.

За його словами, місто має побудувати під'їзди до цих платформ, інфраструктуру "для того, щоб були нормальні пересадочні умови для пасажирів, які їхатимуть із Троєщини і назад".

Раніше Київська міська державна адміністрація заявила, що веде переговори про запуск електричного залізничного транспорту по окружній дорозі для розвантаження метрополітену.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь