Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Я не займався вашим смердючим газом

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко не виключає, що борги RosUkrEnergo, які передано НАК Нафтогаз, пізніше доведеться виплачувати із державного бюджету. Про це він сказав на засіданні РНБО.
Ющенко не хоче коментувати газові махінації
Ющенко не хоче коментувати газові махінації
Фото Миколи Лазаренка

Ющенко зазначив, що навіть не хоче коментувати "маніпуляції із передачею прав НАК Нафтогаз за чийсь газ".

"Я просто дуже сумніваюся, чому українська державна газова компанія бере на себе вимогу спірного платежу, який належав Газпрому Росії. Нехай би Газпром забирав ці платежі, це ж одна компанія (із RosUkrEnergo)", - додав він.

Президент вважає, що проблемними боргами повинен був займатися сам Газпром, а не перекладати його на Нафтогаз, підштовхуючи українську компанію до скандалу, який, на його думку, може призвести до того, що ці кошти, у кінцевому підсумку, доведеться виділяти із держбюджету.

Також Ющенко назвав цинічними заяви про відмову від посередників в українсько-російських газових відносинах. Він зауважив, що не хоче розповідати всю передісторію появи посередника, щоб його не звинуватили у причетності до RosUkrEnergo.

"Я не займався вашим смердючим газом ніколи", - підкреслив він.

Водночас, Глава держави назвав неправдою те, що сьогодні в Україні немає газового посередника.

"Ми, приспані цією брехнею, прийшли до того, що в рамках підписаних угод досягли домовленості про появу унікального посередника, який отримав 25% усього обсягу імпортованого газу", - сказав він.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відкинула усі звинувачення Президента Віктора Ющенка стосовно неї особисто і уряду, які озвучено на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь