Переключиться на мобильную версию

Тимошенко може оскаржити в суді рішення РНБО

Назад к разделу Финансы
Український прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що оскаржить в суді рішення Ради національної безпеки і оборони за підсумками засідання у вівторок, якщо воно буде відповідати підготовленим і дав його учасникам проекту.
Прем'єр розповіла про засідання РНБО
Прем'єр розповіла про засідання РНБО
president.gov.ua

"Якщо буде винесено таке рішення РНБО, я як законослухняний громадянин обов'язково оскаржу його в суді і буду домагатися правди", - заявила Тимошенко.

Також Тимошенко заявляє, що головна мета сьогоднішнього засідання Ради національної безпеки і оборони - повернути компанію RosUkrEnergo на ринок України.

Прем'єр заявила, що сьогодні стало остаточно ясно, що РНБО є "дахом для всіх корупційних угод, які сьогодні відбуваються, на жаль, і в енергетичному комплексі, і в інших".

Також Тимошенко наголосила, що сьогодні була зроблена спроба зламати всі прямі угоди між Нафтогазом і Газпромом, і повернутися до корумпованим посередникам.

Нарешті, Тимошенко виключає можливість денонсації українсько-російських контрактів про постачання й транзит газу.

"Я зараз повертаюсь на засідання Ради національної безпеки і оборони, і буду боротися за те, щоб вони не прийняли рішення про денонсацію угод", - сказала прем'єр.

У той же час, за її словами, навіть якщо таке рішення буде прийняте, воно не матиме юридичної сили.

"Тому що ця угода підписана двома суб'єктами господарювання, і ніякий орган, крім суду, нічого денонсувати не може", - вважає прем'єр.

Варто відзначити, що Тимошенко перервала свою участь у засіданні для того, щоб висловити пресі свою позицію щодо звинувачень, висловлених президентом на засіданні.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь