Переключиться на мобильную версию

Китай вперше випередив США за обсягом продажів авто

Назад к разделу Финансы
КНР вперше обігнала США за обсягом продажів автомобілів - у Китаї у січні було реалізовано на 14% менше машин - 735,5 тисячі, однак у США падіння склало 37% - до 656693 тисяч автомобілів.

Як повідомляється, більш повільне скорочення продажів у Китаї зумовлене економічним зростанням, зниженням цін та урядової підтримки, спрямованої на допомогу економіці на тлі глобальної рецесії.

"Дані просто показують, наскільки важливим став Китай для світового авторинку. Тим не менш, дуже малоймовірно, що КНР залишиться попереду за підсумками всього року. У США набагато більший споживчий ринок", - зазначає директор CSM Asia яле Чжан.

Так, за підсумками 2008 року продажі автомобілів у США скоротилися на 18%, склавши 13,2 мільйона штук. У Китаї показник збільшився на 6,7%, досягши 9,38 мільйона машин.

Крім того, цього року прогнозують зростання на 5% - мінімальний із 1998 року, - повідомляє Інтерфакс із посиланням на агентство Bloomberg.

При цьому реалізація легкових автомобілів у КНР в січні зменшилася на 7,8% - до 610,6 тисяч. Таким чином, падіння було зафіксовано за підсумками п'ятого з останніх шести місяців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь