Переключиться на мобильную версию

Путін почав кредитувати український ПІБ

Назад к разделу Финансы
Російський Державний Внешэкономбанк, де головою спостережної ради є Володимир Путін, перерахував перші 390 мільйонів доларів субординованого кредиту, повідомляє Дело.

У цілому російська держкорпорація зобов'язалася "влити" у ПІБ мільярд доларів. "Другий транш у розмірі 325 мільйонів доларів Промінвестбанк отримає 20 лютого, третій і останній - 20 березня на суму 285 мільйонів доларів", - розповів тимчасовий адміністратор ПІБа Володимир Кротюк. За його словами, до кінця наступного тижня керівництво банком буде передано новому правлінню на чолі з Віктором Башкіровим. На думку експертів, повернення ПІБа до нормальної діяльності має хоч трохи повернути довіру до банків.

На думку учасників ринку, повернення Промінвестбанку до повноцінної діяльності повинно позитивно позначитися на банківській системі і трохи заспокоїти вкладників.

Нагадаємо, тимчасовий адміністратор був введений у Промінвестбанк 7 жовтня 2008 року строком на рік. 30 грудня Внешэкономбанк і холдингова компанія Slav AG (Австрія) завершили перерахування 1,1 мільярди гривень для викупу додаткової емісії акцій Промінвестбанку. У результаті на даний момент найбільшим акціонером ПІБа є Внешэкономбанк, який володіє 75% акцій банку, а у "дочки" холдингової компанії Slav AG (Австрія) - ТОВ Сігнус (Київ) - 12,37% акцій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь