Переключиться на мобильную версию

Експерти: Ринок нерухомості Києва заліг у глибоку сплячку

Назад к разделу Финансы
У даний час ринок житлової нерухомості столиці перебуває у глибокій сплячці, яка триватиме до весни, повідомляє компанія Канзас.

"З початку року попит абсолютно не пожвавився, що підтверджується фактичною відсутністю угод на вторинку", - повідомляє Канзас. Платоспроможний попит, як і раніше, відсутній через недоступність іпотеки і високий курс долара.

За інформацією компанії, найвищі ціни на вторинне житло зафіксовано в центральних районах - Печерському та Шевченківському. Тут вартість квадратного метра збільшується пропорційно кількості кімнат у квартирі.

За період із 1 по 31 січня 2009 року індекс вартості вторинного житла в Києві знизився до 2 176 $ / кв. м.

Така ж тенденція частково спостерігається на житло у Голосіївському, Оболонському та Подільському районах, однак різниця між сегментами тут не так відчутна.

У спальних районах навпаки, вартість квадратного метра знижується зі збільшенням кімнат.

Найбільші показники традиційно має Печерський район - 4 979 $ / кв. м. Друге місце за вартістю житла займає Шевченківський район - 4 170 $ / кв. м, на третьому - Подільський, де середня вартість житла становить 3 497 $ / кв. м.

Найбільш низьку середню вартість житла було зафіксовано в Деснянському районі - 1 975 $ / кв. м. В інших районах Києва середня вартість житла коливається у діапазоні від 2000 до 3000 $ / кв. м.

За підсумками місяця, найбільше зниження вартості квартир було зафіксовано в Подільському та Дніпровському районах, де ціни знизилися на 13,27% і 11,12%, відповідно. Найменше подешевшало житло у Солом'янському районі - на 1,87%.

В інших районах столиці зниження цін було порівняно помірним і коливалося в діапазоні 5-10%.

Здешевлення одно-та двокімнатних квартир за минулий місяць було приблизно на одному рівні - 7,5% і 7,0%, тоді як вартість трикімнатних квартир знизилася всього на 2,3%.

Нагадаємо, компанія SV Development повідомляла, що за період з 1 по 8 лютого середня ціна продажу 1-3 кімнатних квартир на вторинному ринку в Києві знизилася на 3,95% ($ 83) до 2 031 доларів за 1 кв. м

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь