Переключиться на мобильную версию

Безробіття у Східній Європі та СНД збільшиться до 9,8%

Назад к разделу Финансы
У 2009 році кількість безробітних у країнах Центральної та Південно-Східної Європи та СНД зросте до 9,8%. Такий прогноз міститься в доповіді Міжнародної організації праці (МОП), яку присвячено пошуку підходів із забезпечення гідної праці в Європі і Центра.
Число безробітних збільшилося
Число безробітних збільшилося
АР

У документі зазначається, що в 2008 році безробіття в країнах Центральної та Південно-Східної Європи та СНД склало 8,8%. Уперше, починаючи з середини 1990-х років, звернено назад тенденцію до зниження рівня безробіття, що спостерігалася в країнах цього регіону, підкреслюється в доповіді, що приводить служба новин ООН.

За даними МОП, у державах Євросоюзу число зайнятих осіб у 2008 році зменшилося на 3,5 млн осіб. У 2009 році безробіття в ЄС зросте до 8,7%, а в 2010 році - до 9,5%, зазначають експерти МОП.

"Вплив кризи на підприємства, зайнятість і гідну працю набуває загрозливих розмірів", - говориться в доповіді.

"Згідно із нинішніми прогнозами, спад у кращому випадку досягне своєї нижчої точки, як мінімум, у кінці 2009 року, а відновлення економіки, ймовірно, почнеться повільними темпами в 2010 році", - йдеться в документі.

Водночас, Міністерство праці та соціальної політики України заявляє про зменшення безробіття в країні і збільшення кількості вільних вакансій у січні цього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь