Переключиться на мобильную версию

ВВП Франції скоротився на 1,2%

Назад к разделу Финансы
Економіка Франції в четвертому кварталі 2008 року, за попередніми даними, скоротилася на 1,2 відсотка. Таку заяву зробила міністр фінансів країни Крістін Лагард.
ВВП Франції продовжує падати
ВВП Франції продовжує падати
АР

Економіка Франції в четвертому кварталі 2008 року, за попередніми даними, скоротилася на 1,2 відсотка. Таку заяву зробила міністр фінансів країни Крістін Лагард. Офіційні дані по ВВП, як очікується, будуть опубліковані 13 лютого.

За словами Лагард, дані станом економіки країни за вересень-грудень минулого року будуть "вкрай негативними". Зокрема, як зазначила міністр фінансів, очікується зниження показників промислового виробництва і падіння експорту. Раніше французький інститут статистики INSEE прогнозував скорочення ВВП на 0,8 відсотка в четвертому кварталі.

Одночасно із заявою Лагард Банк Франції оприлюднив попередні дані про стан дефіциту бюджету країни. У 2008 році розмір дефіциту подвоївся в порівнянні з роком раніше і склав 39,2 мільярда євро. У 2007 році цей показник сягав 19,6 мільярда євро.

Нагадаємо, дані INSEE за перші дев'ять місяців 2008 року свідчать, що економіці країни (однієї з небагатьох в Європі) вдалося уникнути технічної рецесії, тобто скорочення ВВП протягом двох кварталів поспіль. У третьому кварталі економіка Франції виріс на 0,1 відсотка після скорочення на 0,3 відсотка кварталом раніше.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь