Переключиться на мобильную версию

Конгрес США визначився з сумою плану Обами

Назад к разделу Финансы
Обсяг запропонованої адміністрацією США програми зі стимулювання національної економіки становитиме 789 мільярдів доларів.
Конгрес США визначився з сумою плану Обами
Конгрес США визначився з сумою плану Обами
www.securitylab.ru

Такої угоди досягнуто в середу, 11 лютого, на переговорах представників двох палат Конгресу з вироблення узгодженого варіанту законопроекту, повідомляє агентство Франс Прес. 

Очікується, що голосування з компромісного варіанту документу відбудеться цього тижня. 

Необхідність у виробленні узгодженого плану виникла через істотне розходження в антикризових програмах, прийнятих двома палатами конгресу. 

Зі слів лідера демократичної більшості в Сенаті Гаррі Ріда, домовленість між членами палати представників і сенату була досягнута в результаті поступок з обох сторін. Як сказав Гаррі Рід, здійснення пакету заходів повинно привести до створення 3,5 млн. робочих місць. 

Раніше президент Обама посилив тиск на законодавців з тим, щоб заручитися схваленням плану вже на цьому тижні. 

З його слів, ситуація вимагає рішучих і невідкладних кроків. Обама розраховує, щоб законопроект був представлений йому на підпис вже в наступні вихідні. 

Вартість передбачених планом заходів становить 789 млрд. доларів. Це дещо менше, ніж запрошував президент - 900 млрд. 

Нагадаємо, план Обами - розроблений адміністрацією США пакет антикризових заходів вартістю $ 838 млрд. - був схвалений сенатом 10 лютого. 

Раніше палата представників прийняла свій варіант законопроекту, що передбачає вливання в економіку 819 мільярдів доларів.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь