Переключиться на мобильную версию

Американці не будуть заощаджувати на інтернеті

Назад к разделу Финансы
Згідно з опитуваннями, американці не збираються заощаджувати на таких речах, як інтернет, мобільний телефон і кабельне телебачення, навіть у часи економічної депресії і зростання безробіття.
Інтернет поза конкуренцією
Інтернет поза конкуренцією
cobweb.ecn.purdue.edu

У середньому такий пакет послуг обходиться у США на суму до 300 доларів щомісяця. При цьому користування інтернетом виявилося поза конкуренцією в порівнянні з усіма послугами сервісу і товарами - від нього не відмовляться 80,9% учасників опитування.

У заповітному списку, на який не пошириться скорочення бюджету, також відвідування перукарень для стрижки та фарбування волосся, шопінг у сезон знижок, нова пара взуття та відвідування ресторанів фаст-фуд.

Під тиском економіки, більшість громадян США готові зекономити на елітній косметиці та відвідуванні дорогих косметичних салонів і ресторанів, відмовитися від дизайнерської сумочки і супутникового радіо, а також скоротити в своєму бюджеті витрати на прибирання житла, взявшись самим за швабри.

Опитування виявило гендерні споживчі уподобання - для жінок в числі пріоритетів виявився мобільний телефон, в той час як чоловіки віддають перевагу хорошій вечері в ресторані та зайву пару джинсів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь