Переключиться на мобильную версию

У Київраді з'явився проект бюджету на 2009 рік

Назад к разделу Финансы
Дохідна частина бюджету Києва в 2009 році, згідно з проектом, складе 15,6 мільярда гривень, пише видання Дело.
Бюджет на 2009 рік буде з профіцитом у 17 мільйонів гривень.
Бюджет на 2009 рік буде з профіцитом у 17 мільйонів гривень.
newsru.ua.
Газета зазначає, що дохідна частина бюджету Києва в 2008 році склала 20,3 мільярда гривень. Відповідно до проекту, бюджет на 2009 рік буде з профіцитом у 17 мільйонів гривень.

Дело пише, що на охорону здоров'я мерія планує витратити 1,9 мільярда гривень. На будівельні роботи - 1,5 мільярда. На пільги малозабезпеченим верствам населення Черновецький готовий витратити аналогічну суму. Водночас освіта профінансують на 346,6 мільйона.

При цьому депутати впевнені, що на тлі того, що в минулому році Київ так і не зміг повністю виконати бюджет, зараз, в умовах глибокої кризи навіть ці скромні плани буде непросто здійснити. За оцінкою депутата Київради від фракції Блоку Кличка Дмитра Андрієвського, у кризовий період бюджет може недоотримати тільки за статтею "податок на доходи фізосіб" близько 1,5 мільярда гривень.

З іншого боку, проект бюджету не враховує боргів міста перед комунальними підприємствами. Зараз місто боргує цим структурам близько 2 мільярдів. Однак у проекті бюджету мерія забула врахувати цей момент.

"З огляду на санкції стосовно порушення графіка погашення боргів, важко уявити, які будуть наслідки", - заявив Андрієвський. На його думку, при цьому влада заклала значні суми (41 мільйони) на утримання безлічі комунальних ЗМІ.

Водночас, у команді Юлії Тимошенко не виключають, що бюджет столиці занизили навмисно. "Таким чином Черновецький хоче домогтися, щоб сума відрахувань до держбюджету було істотно зменшено", - заявив член комітету Верховної Ради з питань бюджету бютівець Юрій Триндюк.

Як повідомлялося, сьогодні зранку мешканці Києва перекрили рух автомобілів по Хрещатику від вулиці Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності, протестуючи проти підвищення тарифів на компослуги.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь