Переключиться на мобильную версию

Ринки: Все стоїть на місці - активності немає

Назад к разделу Финансы
У четвер, 12 лютого, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано висхідний рух котувань, повідомляє FundMarket.
Ринки: Все стоїть на місці - активності немає
Ринки: Все стоїть на місці - активності немає
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 виріс на 0.02%, досягши рівня в 21. 63 пунктів. У той же час, за розрахунками ГК "ТАСК" індекс ПФТС упав на 0,93% - до рівня 255,41 пункту.

Судячи з сьогоднішніх торгів, весь запал активності вичерпався ще напередодні. Сьогодні ж ринок "впав у сплячку" після вчорашніх дій. Кількість угод - всього 9, загальним обсягом 288 тис. грн, тобто - майже мізер: на одну операцію припадає приблизно 32 тис. грн.

Ситуація в економіці країни, як і раніше, - відображення світової рецесії, причому як у кривому дзеркалі - у нас все виглядає ще гірше.

На думку начальника аналітичного відділу КУА ТАСК інвест Андрія Шевчишина, кредитні та фондові ринки - знекровлені. Про це красномовно свідчать свопи, що виросли до 3450б.п, що говорить про найвищою оцінкою дефолту.

Внаслідок цього банківський сектор, на відміну металургії, зараз знаходиться в незавидному становищі, що і відображається на котуваннях цих емітентів. У середньому вони втратили 5%.

Володимир Габріелян, аналітик Foyil Securities, додає, що введення нових вимог НБУ, що посилює умови рефінансування банків, поглибить труднощі невеликих і середніх банків при залученні коштів Нацбанку. Це може призвести до скорочення кількості комерційних банків в Україні до кінця поточного року.

У той же час, аналітики компанії Foyil Securities вважають, що сьогодні невизначеність на світових ринках повинна привести до обережної поведінки інвесторів і на українській біржі.

У той час як металургійний ВАТ Металургійний комбінат Азовсталь (ПФТС: AZST) "впав" на 1.75% причиною цього, на думку Андрія Шевчишина став тиск інформації про наміри виключити підприємство з меморандуму Уряду-ГМК.

Акції ж Укрнафти (ПФТС: UNAF) упали на 4.85%, швидше за все, через збори акціонерів, заплановані на сьогодні, які не відбулися. Причиною зриву стала відсутність реєстру.

Єдиним емітентом, який показав позитивну динаміку в торгах виявився Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (ПФТС: NITR), піднявся в ціні на 8.70%.

Нагадаємо, що американські фондові індекси вчора виросли завдяки "відскоку" у фінансовому секторі після обвального падіння напередодні. Інвестори багато в чому переглянули відношення до планів підтримки економіки і фінансового сектора.

Dow Jones Industrial Average зміцнився на 50,65 пункту, або на 0,6%, до 7939,53 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 6,58 пункти, або на 0,8%, на позначці 833,74 пункту.

Nasdaq Composite піднявся на 5,77 пункту, або на 0,4%, і закрився на позначці 1530,50 пункту.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь