Переключиться на мобильную версию

Нафта торгується на рівні $ 35 за барель

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 12 лютого, нафта торгується близько $ 35 за барель на зростанні комерційних запасів палива у США.
Експерти очікують зростання запасів нафти
Експерти очікують зростання запасів нафти
АР

Як повідомило агентство Bloomberg, ціна березневого ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI в електронній системі Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) у четвер до обіду становить $ 35,18 за барель, що на $ 0,76 нижче підсумкового котирування 11 лютого.

Так, комерційні запаси нафти у США на тижні з 31 січня по 6 лютого виросли на 4,7 млн барелів - до 350,8 млн барелів, говориться в щотижневій доповіді міністерства енергетики США.

При цьому товарні запаси бензину зменшилися на 2,7 млн барелів і склали 217,6 млн барелів. Комерційні запаси дистилятів скоротилися на 1,03 млн барелів - до 141,6 млн барелів.

Крім того, експерти очікували зростання запасів нафти на 2,75 млн барелів, бензину - на 0,5 млн барелів, а також скорочення резервів дистилятів на 1,5 млн барелів. Американський інститут нафти (API) повідомив, що комерційні запаси нафти на ринку США минулого тижня знизилися на 2 млн барелів - до 344,3 млн барелів.

Водночас, вартість ф'ючерсу на нафту Brent на березень на лондонській біржі ICE Futures 12 лютого піднялася на $ 0,15 - до $ 44,43 барель.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь