Переключиться на мобильную версию

Росія та Китай ввійшли до трійки кращих фондових ринків

Назад к разделу Финансы
Фондові ринки Бразилії, Китаю та Росії стали єдиними в світі, яким із початку 2009 року вдалося показати зростання понад 8%, повідомляє Bloomberg.

Так, за оцінками економістів, це говорить про значну стійкість компаній країн БРІК (чотирьох найбільших держав, що розвиваються - Бразилії, Росії, Індії та Китаю).

Як повідомляється, індекс ММВБ з початку року виріс на 17%. Слід зазначити, що найбільш значний ривок він зробив в останні чотири дні, піднявшись одразу на 16%.

Варто наголосити, що ралі на російському ринку було зумовлено декількома факторами, головними з яких стали припинення девальвації рубля, а також зростання цін на метали на світовому ринку.
Водночас, бразильський індекс BOVESPA за той же період піднявся на 8,8 відсотка. Найкращий результат показав китайський Shanghai Composite, у порівнянні з 1 січня підскочили на 22%. З країн БРІК тільки в Індії на фондовому ринку не спостерігалося значного зростання.

Крім того, у розвинених країнах фондові показники демонстрували не кращі результати. Наприклад, американський індекс S & P 500 з початку року опустився на 7,7%. Японський Nikkei 225 втратив 13%, а зведений європейський Dow Jones Stoxx 600 - 2,6%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь