Переключиться на мобильную версию

МВФ закликав Україну до жорсткого кризового менеджменту

Назад к разделу Финансы
Міжнародний валютний фонд, з огляду на значний дефіцит державного бюджету, закликає Україну до жорсткого кризового менеджменту.
МВФ відклав надання чергового траншу Україні
МВФ відклав надання чергового траншу Україні
newsru.ua

Водночас, самому МВФ не вистачає грошей на кредитування країн із перехідною економікою.

"Дискусія з українським керівництвом щодо необхідності обмеження дефіциту бюджету триває", - повідомив у Вашингтоні представник фонду Девід Гоулі, слова якого приводить АР.

Крім того, іншими важливими темами в ході переговорів про надання Києву чергового траншу кредиту МВФ є монетарна політика та реформа банківської системи - сфери, у яких, за словами Гоулі, необхідно відновити довіру.

МВФ відклав надання чергового траншу, пояснюючи це неналежним виконанням Україною стабілізаційних законів, які узгоджено раніше.

Експерти Міжнародного валютного фонду незабаром знову відвідають Київ, сказав Гоулі, однак точна дата візиту поки що невідома.

Водночас, у керівництві Міжнародного валютного фонду побоюються нестачі грошей для підтримки в умовах глибокої кризи країн із перехідною економікою.

Протягом останніх місяців фонд вже узгодив кредитування ряду європейських країн, зокрема України, Угорщини, Латвії, Ісландії, Сербії та Білорусі.

На зустрічі міністрів фінансів країн Великої сімки, яка відбудеться цих вихідних у Римі, мова піде про надання країнам-донорам додаткових коштів у розпорядження МВФ.

Керуючий директор фонду Домінік Строс-Кан закликав подвоїти кредитні ресурси до $ 500 мільярдів. Виділити додаткові $ 100 мільярдів уже погодився уряд Японії. Де взяти ще 150 - поки що невідомо.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь