Переключиться на мобильную версию

Тимошенко запевнила японців, що не належить до наївних прем'єр-міністрів

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Японія підготувала для України майже 400 інвестиційних проектів на загальну суму 16 млрд доларів.

Про це Тимошенко повідомила сьогодні під час зустрічі із представниками ділових кіл Японії.

"Це 29 великих інвестиційних проектів на загальну суму 6 млрд. доларів і, крім того, проекти по "зелених" інвестиціях, яких на сьогоднішній день, за нашими даними, 358 на загальну суму до 10 млрд доларів", - сказала Тимошенко.

Прем'єр-міністр підкреслила, що уряд України готовий супроводжувати кожен із цих проектів для їх ефективної реалізації.

За її словами, Україна в інвестиційній сфері виділила вісім основних пріоритетів, зокрема, у сфері енергозбереження.

На думку Тимошенко, реалізація енергозберігаючих інвестиційних проектів дозволить реформувати національну економіку країни.

"Для Японії Україна може стати базовою країною для здійснення інвестицій в усьому нашому регіоні, бо в Україні все-таки, хоч і важко, з такими складними політичними подіями, успішно розвивається демократія. У нас встановлюються, на відміну від багатьох інших країн, прозорі відносини в системі інвестицій ", - вважає прем'єр-міністр України.

Тимошенко також заявила, що Україна зацікавлена в участі японського капіталу у приватизації теплоелектростанцій та створення спільних підприємств у галузі теплогенерації. Крім того, за її словами, уряд готовий сприяти реалізації проектів із використання сонячної та вітрової енергії.

"Ви не думайте, що я належу до наївних прем'єр-міністрів і не знаю, що в Україні бюрократія настільки сильна, що іноді для реалізації інвестиційних проектів в Україні необхідно півжиття витратити. Я хочу змінити ті підходи, які мені не подобаються, і змінити так, щоб ви відчули, що для вас усі шляхи відкриті", - сказала вона.

Як повідомлялося, Тимошенко незабаром має намір відвідати Японію та провести в Токіо переговори з урядом щодо залучення в Україну японських інвестицій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь