Переключиться на мобильную версию

NYT: Американські банки можуть запросити додаткового фінансування

Назад к разделу Финансы
У п'ятницю газета New York Times повідомила, що деякі великі американські банки можуть запросити додаткового фінансування, щоб залишитися платоспроможними.
Банківська система США недієздатна, - вважає Нуріель Рубін
Банківська система США недієздатна, - вважає Нуріель Рубін
usa-flag-site.org

Як пише видання, навіть груба оцінка зростаючої гори втрат у банківському секторі говорить про її перевагу над вартістю активів банків. На думку професора Нью-Йоркського університету Нуріеля Рубіна, банківська система Сполучених Штатів на даний момент просто недієздатна.

Він припускає, що загальні втрати американських фінансових компаній від неповернення кредитів і падіння ринкової вартості можуть досягти $ 3,6 трлн.

Інші експерти також схиляються до того, що зобов'язання банків набагато перевершують їх активи, і що держава повинна зіграти тут більш рішучу роль щоб не допустити колапсу всієї системи.

New York Times зазначає окремо, що банки, яким загрожує технічний дефолт, можуть, однак, продовжувати свою діяльність досить довгий час і відновити фінансове здоров'я, коли вся економіка піде на поправку.

У вівторок міністр фінансів США Тімоті Гейтнер заявив про те, що американська фінансова система серйозно пошкоджена і потребує більшої підтримки з боку уряду для того, що вона могла уникнути повного краху.

Федеральна резервна система (ФРС) США розширить свою програму стимулювання видачі кредитів до $ 1 трлн. Програма має оживити споживче кредитування та видачу позик для малого бізнесу. Крім того, влада має намір створити інвестиційний фонд обсягом $ 500 млрд., який допоміг би банківській системі позбутися "проблемних" боргів. Ця сума, за словами Гейтнера, може бути збільшена до $ 1 трлн.

На думку експертів, необхідна більш пряма участь державної влади в діяльності банків. Так, слабкіші банки слід видалити, а в інші потрібно внести прямі інвестиції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь