Переключиться на мобильную версию

Ринки: У середньостроковій перспективі - низька ліквідність

Назад к разделу Финансы
У п'ятницю, 13 лютого, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, не зафіксовано єдиної тенденції руху котувань, повідомляє FundMarket.
У середньостроковій перспективі - низька ліквідность
У середньостроковій перспективі - низька ліквідность
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 виріс на 1.48%, досягши рівня в 22.78 пунктів. Більше інших додав індикатор трубної промисловості (25,68%). Скоєних угод на ринку до середини дня - 13, що свідчить про традиційний спад в кінці тижня. Загальний обсяг склав 870 тис грн.

У п'ятницю ми знову спостерігаємо зниження активності, по більшості емітентів скоєно лише по одній угоді. Можна також сказати, що лише технічні домовленості по-справжньому рухають ринок сьогодні. У середньостроковій перспективі, на тлі надзвичайно низької ліквідності і невеликої кількості паперів у вільному обігу, девальвація гривні та погіршення макростатистики будуть основними проблемами ринку.

В цілому рух був як зі знаком плюс, так і зі знаком мінус: ВАТ Запоріжсталь (ПФТС: ZPST) (+2,50%), ВАТ Укртелеком (ПФТС: UTEL) (+3.77%), ВАТ Єнакіївський металургійний завод(ПФТС: ENMZ) (-2,11%), ВАТ Мотор Січ (ПФТС: MSICH) (-0.27%).

В результаті технічної угоди подорожчали акції ВАТ Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (ПФТС: NITR) зростання склало 40,00%.

Лідер падіння - ВАТ Дніпрообленерго (ПФТС: DNON) (-10,00%).

Лідер зростання - ВАТ Райффайзен Банк Аваль (ПФТС: BAVL) (+43.59%).

Максимальний обсяг зафіксований за ВАТ Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод - 62 тис грн.

"Ми очікуємо, що папери українських емітентів подешевшають в п'ятницю, оскільки інвестори ще не встигли відреагувати на заяву Міністра фінансів про відставку, що свідчить про вкрай важкий стан в економіці. В цілому ринок буде продовжувати стагнувати", - упевнений керуючий директор з продажів і нових ринків інвестиційної компанії Сократ Костянтин Лісничий.

А в Америці інвестори налаштовані досить скептично щодо успішності програми з порятунку економіки країни від рецесії. На думку учасників торгів, Тімоті Гейтнеру який очолює американське фінансове відомство не вдасться пожвавити банківський сектор за допомогою запропонованих заходів. У четвер американські ринки закрилися з наступними результатами:

Dow Jones Industrial Average упав на 6,77 пункти, або на 0,1%, до 7932,76 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 1,45 пункти, або на 0,2%, на позначці 835,19 пункту.

Nasdaq Composite піднявся на 11,21 пункту, або на 0,7%, і закрився на позначці 1541,71 пункту.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь