Переключиться на мобильную версию

Євро-2012: В Дніпропетровську закінчилися гроші

Назад к разделу Финансы
Губернатор Дніпропетровської області Віктор Бондар повідомив, що у зв'язку з деструктивною політикою міністерства фінансів України в регіону не сьогоднішній день немає коштів на підготовку до Євро-2012.
Губернатор Дніпропетровської області Віктор Бондар
Губернатор Дніпропетровської області Віктор Бондар
kri.com.ua

"Наш регіон ніде в міністерстві фінансів не враховується, як регіон, який потребує надходжень з бюджету. Більш того, на цей рік міністерство фінансів знову залишило Дніпропетровськ з бюджетними стягненнями, з Дніпропетровського бюджету залишили 269 мільйонів гривень стягнень, для порівняння Харків - 17 мільйонів гривень, Одеса - 0, більш того, в Одесу ще додаткові дотації передбачені на ремонт доріг, будівництво інфраструктурних об'єктів і так далі.

Це упереджена політика до регіону з боку Міністерства фінансів і ця політика призвела до того, що Дніпропетровськ  на сьогоднішній день не здатен готуватися до Євро-2012 ", - сказав Віктор Бондар.  

Губернатор додав, що окрім цього, без фінансування залишаться розвиток і будівництво метрополітену, транспортної мережі і більшість проектів, які були передбачені дніпропетровською владою.

"Я говорив про всі ці проблеми на зустрічі з Президентом, але, на жаль, на сьогоднішній день, наші проблеми залишилися не почутими", - заявив Віктор Бондар.

За матеріалами Наш век

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь