Переключиться на мобильную версию

ЗН: Фірташа щодо банку Надра консультував голова правління Ощадбанку

Назад к разделу Финансы
Голова правління Ощадбанку Анатолій Гулей на запрошення Дмитра Фірташа виконував обов'язки консультанта правління у банку Надра.
Емблема банку Надра
Емблема банку Надра
mignews.com.ua

Як повідомляється, цю інформацію він повідомив в коментарі Зеркалу недели.

"Протягом двох тижнів я працював з правлінням над стабілізацією ситуації в банку, а також допомагав розібратися в ній панові Фірташу", - заявив Анатолій Гулей.

При цьому, за словами банкіра, він допомагав правлінню банку Надра впоратися з фінансовою кризою.

"Дізнавшись, що я як раз займаюся підготовкою та впровадженням антикризових заходів в Ощадбанку, він (Фірташ, - ред.) Попросив мене поділитися досвідом цієї антикризової програми і попрацювати з правлінням банку Надра починаючи з 17 листопада, коли він уклав угоди і оголосив про намір придбати банк ", - повідомив Гулей.  

Також у свою чергу, банкір підкреслив, що консультаційні послуги він представляв у неробочий час, і про його діяльність було проінформовано керівництво Національного банку України.

"Я приїжджав в банк о 18:30, після закінчення робочого дня. Крім того, я провів попередні консультації з правлінням Національного банку, який як раз розглядав різні варіанти подальших дій у відношенні банку Надра. Я отримав відповідну згоду, і фактично ці мої дії були санкціоновані керівництвом НБУ ", - додав Гулей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь