Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта стабілізувалася

Назад к разделу Финансы
Ціни на нафту, після досягнення семитижневого мінімуму, у п'ятницю стабілізувалися і зміцнилися на 1,4% до 34,45 доларів за барель в США (ф'ючерс на Crude з поставкою в березні). Ціни на золото скорегували до 939,65 доларів за унцію.
Прогноз свідчить про занижену оцінку вартості нафти на поточних рівнях
Прогноз свідчить про занижену оцінку вартості нафти на поточних рівнях
abok.ru

Як повідомив Корреспондент.net керуючий активами Astrum Investment Management Олег Неплях, корекція цін на нафту зайшла занадто далеко, що і стала основною причиною стабілізації. ОПЕК знизила прогноз споживання нафти у світі до 85,13 млн барелів у день, що в цілому досить оптимістично.

Такий прогноз свідчить про занижену оцінку вартості нафти на поточних рівнях, відзначає аналітик.

У той самий час ціни на золото, після досягнення психологічного рівня 950 доларів за унцію в четвер, в п'ятницю, 13 січня, скорегували до 939,65 доларів за унцію. Корекція на ринку може продовжитися, по мірі того, як інвестори будуть фіксувати прибуток, однак нижче 900 доларів за унцію ціна не опуститься.

За словами Непляха, позиції золота залишаються дуже міцними на тлі негативних для світової економіки фундаментальних чинників.

"Політика дешевих грошей поки не виправдовує покладених на неї надій, однак породжує нові ризики, які можуть проявитися вже в середньостроковій перспективі", - заявив експерт. На ринку невизначеність, і ця невизначеність як ніщо інше буде надавати золоту підтримку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь