Переключиться на мобильную версию

Німецький банк Aareal отримав 525 мільйонів євро допомоги

Назад к разделу Финансы
Банк Aareal отримав допомогу від держави в розмірі 525 мільйонів євро. Голова правління німецького банку запевнив, що цей захід не свідчить про загрозу банкрутства і не призведе до часткової націоналізації банку. Банк Aareal отримав допомогу від держави в.
Банк отримав півмільярда євро допомоги
Банк отримав півмільярда євро допомоги
aareal-bank.com

15 лютого правління чергового німецького банку повідомило про надання йому фінансової підтримки з боку держави. На рахунок іпотечного банку Aareal, що знаходиться у Вісбадені, надійде 525 мільйонів євро з коштів стабілізаційного фонду (SoFFin). Ще приблизно 4 мільярди євро в рамках державних гарантій банк отримає для нового випуску цінних паперів.

Голова правління банку Aareal Вольф Шумахер заявив, що цей захід не є свідченням критичного стану очолюваного ним кредитно-фінансового інституту. "Стан банку абсолютно стабільний, і змін в його стані найближчим часом не передбачається", - цитує його слова інформаційне агентство DPA. За словами Шумахера, необхідність грошових вливань у Aareal з боку держави пояснюється підвищенням з боку акціонерів вимог до стійкості банківських капіталів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь