Переключиться на мобильную версию

Міністр: Німеччина вийде з кризи вже восени

Назад к разделу Финансы
Міністр економіки Німеччини Карл-Теодор цу Гуттенберг очікує, що підйом у німецькій економіці почнеться найпізніше восени поточного року. Про це він заявив в інтерв'ю газеті Bild.
Карл-Теодор цу Гуттенберг очікує підйому у німецькій економіці
Карл-Теодор цу Гуттенберг очікує підйому у німецькій економіці
dw-world.de

"Федеральний уряд розробив дійсно солідний пакет заходів для пожвавлення кон'юнктури. Саме тому ми очікуємо поліпшення вже до осені", - зазначив цу Гуттенберг 15 лютого.

Крім того, 37-річний міністр має намір у 2010 році провести велику реформу в сфері оподаткування, метою якої повинне стати зниження податкового навантаження на громадян і підприємців федеральної республіки. У даний час, за його словами, співробітники міністерства прораховують різні моделі майбутньої реформи.

Можливості для зниження податкового тягаря цу Гуттенберг бачить у так званій "холодній прогресії". Так в економіці називають процес фактичного збільшення ставки податку, коли наприклад, внаслідок інфляції збільшується номінальна сума, яка обкладається, а разом з тим здійснюється перехід до більш високих податкових ставок.

"Через "холодну прогресію" податки ростуть швидше, ніж заробітна плата, внаслідок чого в руки держави потрапляють податкові збори в розмірі багатьох мільярдів євро - без будь-якої на те підстави", - підкреслив він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь