Переключиться на мобильную версию

У березні відкривається пряме авіасполучення між Києвом і Астаною

Назад к разделу Финансы
Українська авіакомпанія Роза вітрів відкриває перший рейс із Києва в столицю Казахстану Астану, пише Дело.
Роза вітрів відкриває рейс Київ - Астана - Київ
Роза вітрів відкриває рейс Київ - Астана - Київ
windrose.aero

За даними газети, Роза вітрів планує запустити перші рейси по вівторках за маршрутом Київ - Астана - Київ з 31 березня.

Починаючи з 21 травня авіакомпанія додасть ще один рейс по четвергах. Для перельотів у Казахстан вона планують використовувати літаки типу Boeing 737-800 на 174 посадочних місця. Однак, як зазначає Дело, з ціною перельоту в компанії поки що не визначилися.

Як відзначають експерти, цей рейс буде прибутковим для компанії. "У Астану літає багато пасажирів бізнес-класу. Раніше їм доводилося літати транзитом через Москву", - заявив директор Центру економічного та політичного аналізу Олександр Кава. Крім того, час польоту Рози вітрів на дві години менший, ніж на рейсі АероСвіту в Алма-Ату.

Газета пише, що з Борисполя літак перевізника буде вилітати о 21:15 з посадкою в Астані о 04:10 ранку за місцевим часом. У зворотну сторону авіакомпанія пропонує вилетіти з Астани о 05:10 ранку за місцевим часом. Планований час посадки в Києві – о 06:15 ранку.

Раніше рейси між двома столицями здійснювала авіакомпанія UM Air (Українські Середземноморські авіалінії). Однак у 2007 році у UM Air забрали дозвіл на цей маршрут. Зараз у Казахстан літає тільки авіакомпанія АероСвіт, яка здійснює перельоти за маршрутом Київ – Алма-Ата.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь