Переключиться на мобильную версию

Метінвест підтверджує інтерес до придбання United Coal

Назад к разделу Финансы
Група Метінвест, яка об’єднує гірничо-металургійні активи найбільшої української керуючої компанії ЗАТ Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк), зберігає інтерес до придбання вугільної компанії United Coal (США), однак до цього моменту жодних транзакцій в.

"А значить, ми зацікавлені в підвищенні ефективності, в розширенні своєї присутності. Ми зацікавлені в нарощуванні обсягів виробництва і підвищенні рівня переділу і, зрозуміло, у придбанні підприємств, які забезпечать наші металургійні заводи високоякісною сировиною. Як наслідок, ми вивчаємо всі можливості, які виникають на відповідних ринках", - сказав представник компанії.

Коментуючи чутки про ймовірний намір групи повернути заставу в $ 300-400 млн в угоді з придбання United Coal через несприятливу ситуацію на ринку, в прес-службі підкреслили, що Метінвест - це серйозний бізнес, позитивна репутація якого є запорукою успішного довгострокового розвитку, довіри з боку українських та іноземних партнерів, можливістю залучати іноземні інвестиції.

Як і всі великі учасники ринку, Метінвест на постійній основі вивчає можливості для придбання активів, у тому числі - сировинних. При цьому політика компанії не передбачає можливості коментувати гіпотетичні операції або чутки, зазначили в прес-службі.

"Ми, так само як і інші групи, потенційно зацікавлені в придбанні даного активу. Однак до прийняття остаточного рішення, розкривати які-небудь деталі вважаємо передчасним. Незважаючи на те, що ми, як і інші претенденти, потенційно зацікавлені у придбанні американської вугільної компанії United Coal Company (UCC), ніякі транзакції, які могли б бути з нею пов'язані, не здійснювалися", - сказав представник компанії.

У жовтні минулого року інвестиційна компанія Ренесанс Капітал з посиланням на американські ЗМІ повідомляла, що Метінвест нібито купує United Coal за $ 2,5 млрд. При цьому уточнювалося, що угоду уклали за кілька тижнів до погіршення ситуації на світових фінансових ринках.

Компанія United Coal вважається провідним виробником високоякісного коксового вугілля в США. Сукупні виробничі потужності її чотирьох дочірніх підрозділів становлять 7 млн тонн.

Група Метінвест є одним з провідних світових гравців у чорній металургії. Підприємства групи виробляють 10,5 млн тонн сталі на рік, понад 40 млн тонн залізорудної сировини на рік. Група постачає продукцію українським і європейським підприємствам, а також метпідприємствам в Азії.

ТОВ Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест. Власниками ТОВ Метінвест Холдинг є голландська компанія Metinvest BV (51,15%) і ЗАТ СКМ (48,85%). Водночас 90% акцій ЗАТ SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Як повідомлялося, на початку лютого Metinvest BV сконцентрував 74% акцій Азовсталі

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь