Переключиться на мобильную версию

У НБУ спростували інформацію про неповернення банками кредитів у валюті

Назад к разделу Финансы
Національний банк України не розглядає питання про виведення валютних депозитів з-під дії системи гарантування вкладів фізичних осіб, заявив виконуючий обов’язки глави НБУ Анатолій Шаповалов.
Національний банк України не розглядає питання про виведення валютних депозитів з-під дії системи гарантування вкладів фізичних осіб
Національний банк України не розглядає питання про виведення валютних депозитів з-під дії системи гарантування вкладів фізичних осіб
sob.ru

"Заступник глави НБУ Савченко Олександр Володимирович перевищив свої повноваження, висловивши в інтерв’ю свої особисті думки щодо намірів НБУ внести зміни до чинного законодавства з метою виведення валютних депозитів з-під системи гарантування вкладів фізичних осіб", - сказав Шаповалов.

Він заявив, що "НБУ ніколи не розглядав і не міг розглядати вищезгадане питання, яке не відноситься до компетенції НБУ, а знаходиться в межах повноважень Фонду гарантування вкладів фізосіб".

У заяві в.о. глави НБУ сказано, що вкладникам банків не варто зважати на слова Савченка.

"НБУ закликає населення - основного вкладника українських банків - зберігати спокій і не реагувати на подібні заяви, на коментарі і "прогнози" політиків, так званих "професіоналів банківської справи", "експертів" та інших спікерів з питань функціонування банківського сектора", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вклади населення в іноземній валюті у разі банкротства банку не компенсуватимуться Фондом гарантування вкладів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь