Переключиться на мобильную версию

Число нестійких російських банків збільшилося втричі

Назад к разделу Финансы
Число потенційно проблемних російських кредитних організацій, які в разі подальшого розвитку кризи можуть "дестабілізувати банківську систему", у третьому кварталі минулого року збільшилося втричі і досягло 151.
У Росії зростає число проблемних банків
У Росії зростає число проблемних банків
newsru.co.il

За даними ЦБ, у серпні-вересні минулого року частка проблемних банків в країні склала 14 відсотків. Для порівняння, за підсумками всього 2007 року цей показник сягав 8,8 відсотка. При цьому в третьому кварталі 2008 року кількість стійких фінансових організацій зменшилася на 9,6 відсотка - з 1021 до 922 банків.

Раніше повідомлялося, що за підсумками минулого року шість із дванадцяти найбільших російських банків, включаючи Газпромбанк, Альфа-банк і Промсвязьбанк, зафіксували збиток від основної діяльності на загальну суму 66,5 мільярда рублів. Раніше повідомлялося, що в грудні третина фінансових організацій країни залишалася збитковою.

16 лютого стало відомо, що в кінці 2008 року число вітчизняних банків, чий капітал перевищує п'ять мільйонів євро, скоротилося на 64. Якщо на 1 грудня таких організацій налічувалося 752, то на 1 січня 2009 року - 688. Зниженню числа великих банків сприяла девальвація рубля до євро, в якому капітал банків розраховується ЦБ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь