Переключиться на мобильную версию

Рада змінила закон про підвищення престижності шахтарської праці

Назад к разделу Финансы
Верховна Рада України прийняла Закон України Про внесення змін до Закону України Про підвищення престижності шахтарської праці. Так, за прийняття закону в цілому проголосував 321 народний депутат з 442, зареєстрованих у сесійній залі.
Водночас, закон передбачає, що тарифна сітка (схема посадових окладів) шахтарів формується на основі мінімальної заробітної плати, яка перевищує законодавчо встановлений рівень на величину не менш ніж на 30%, з урахуванням поступового переведення всіх шахтарів на погодинну оплату праці і досягнення середньоєвропейського рівня зарплати шахтарів.

Крім того, закон передбачає, що особи, які мають право на безкоштовне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, які мають центральне опалення або інше не пічкове опалення, отримують компенсацію за оплату електроенергії, газу та центрального опалення житла, що виплачується за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

При цьому при виплаті грошової компенсації вартості такого вугілля та вугільних брикетів її сума не включається до складу загального оподатковуваного доходу платника податку.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь