Переключиться на мобильную версию

Американський фінансист, якого звинувачують у великому шахрайстві, сам став жертвою піраміди

Назад к разделу Финансы
Техаського мільярдера Аллена Стенфорда, якого влада США викрила в обмані інвесторів на 8 мільярдів доларів, самого обманув організатор іншої фінансової афери - Бернард Медофф.

Про це пише газета The Times.

Банк, що належить Стенфорду, втратив на фінансовій піраміді Медоффа більше 550 тисяч доларів. При цьому мільярдер приховав цей збиток від своїх інвесторів: у звіті банку сказано, що ніяких внесків у фонд Медоффа не робилося.

Раніше суд санкціонував арешт рахунків Стенфорда і його банку Stanford International, зареєстрованого в Антигуа і Барбуда.

Аферисту раніше не вдалося вилетіти на Антигуа з Х'юстона, де знаходиться головний офіс його компанії Stanford Financial Group. Стенфорд спробував орендувати приватний літак, однак через те, що його рахунки заморозили, компанія-авіаперевізник не прийняла до оплати його кредитну картку.

Де в даний момент знаходиться Стенфорд, американській владі невідомо.

Як повідомляє Reuters, розкриття його афери викликало паніку серед мешканців Антигуа. Перед будівлею острівного банку вишикувалася черга більш ніж із 600 осіб, які заявили про бажання отримати назад свої гроші - незважаючи на те, що банк Антигуа не був безпосередньо пов'язаний з Stanford International. Також черга із схвильованих вкладників вишикувалася перед відділенням банку в Каракасі.

Нагадаємо, впливового фінансиста Бернарда Медоффа було заарештовано 11 грудня минулого року. 70-річного екс-главу американської фондової біржі Nasdaq звинувачують у створенні фінансової піраміди, яка завдала її учасникам по всьому світу збиток у розмірі 50 млрд доларів. Кількість людей, які постраждали від "афери століття" колишнього глави Nasdaq Бернарда Медоффа, може досягти трьох мільйонів людей по всьому світу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь