Переключиться на мобильную версию

Мін'юст почав торгувати в інтернеті конфіскованим та заарештованим майном

Назад к разделу Финансы
Міністерство юстиції України відкрило веб-сайт, на якому розміщуватиме інформацію про проведення аукціонів із продажу майна, яке конфісковано та арештовано Державною виконавчою службою Мін'юсту.
Мін'юст продаватиме конфісковане майно
Мін'юст продаватиме конфісковане майно
ua-reporter.com

Про це повідомили в Мін'юсті. Відповідний наказ, який зобов'язує спеціалізовані організації, які отримали право на реалізацію такого майна, розміщувати на сайті оголошення про проведення аукціонів, підписав міністр юстиції Микола Оніщук.

Сайт, який розміщено в інтернеті за адресою http://trade.informjust.ua, працює цілодобово і безкоштовно.

Як йдеться в наказі Мін'юсту, оголошення про аукціони повинні розміщуватися на сайті не пізніше, ніж за 15 днів до дня їх проведення, і містити інформацію про майно, що реалізується. Одночасно дані відомості можуть також публікуватися в засобах масової інформації.

При цьому інформаційне повідомлення повинно містити найменування, опис, характеристику та місцезнаходження майна, а також стартову ціну, терміни сплати та суму гарантійного внеску учасника аукціону. Крім того, необхідно вказати назву, адресу банку, номер рахунку спецорганізації для його сплати, порядок та терміни розрахунку за придбане на аукціоні майно, номер депозитного рахунку органа державної виконавчої служби для сплати коштів.

Також у повідомленні слід надати дані про дату, час і місце ознайомлення з майном, дату, час і місце проведення аукціону, реквізити організації, яка проводить аукціон, кінцевий термін реєстрації для участі в аукціоні і т.д.

Крім того, наказ Мін'юсту підтверджує положення про те, що розмір винагороди спеціалізованої організації за послуги із реалізації арештованого майна не повинен перевищувати 15% вартості майна із урахуванням ПДВ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь