Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Україна видобуватиме метан з японцями

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що найближчим часом буде підготовлено комплексний план щодо утилізації та видобутку, а також використання газу метану.
Україна видобуватиме метан з японцями
Україна видобуватиме метан з японцями
nordspeleo.ru

Про це вона заявила в ході спеціального засідання уряду, яке призначено для розгляду інвестиційних проектів. "Сьогодні ми розглянемо питання про видобуток, утилізацію та використання газу метану із вугільних родовищ, бо Україна має найбільше виробництво з видобутку вугілля, але видобуваючи вугілля, ми викидає в повітря великий обсяг газу метану, який не утилізується, а це додатковий енергоносій. Також потрібно пам'ятати , що викидаючи газ в атмосферу, ми забруднює її", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що мінімум 20% усіх шахт України мають потенціал для утилізації шахтного газу метану з подальшим його використанням як енергоносія. Причому потенційні запаси метану тільки в Донецькому басейні становлять 11,5 трлн куб. м. У цілому, вона повідомила, що вже проведено спеціальну нараду, де відпрацьовано механізми впровадження конкретних проектів у цій сфері, а також за словами прем'єра, найближчим часом, 2 потужні японські компанії "з великими статутними капіталами приїдуть в Україну, щоб запропонувати нам такі проекти із утилізації газу метану. І разом з нашими міністерствами буде підготовлено комплексний план щодо впровадження технології із утилізації газу метану".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь