Переключиться на мобильную версию

Єврокомісія: 6 країн перевищили крайню межу бюджетного дефіциту

Назад к разделу Финансы
Єврокомісія попередила 6 країн Євросоюзу про перевищення ними гранично дозволеного рівня бюджетного дефіциту, заявив єврокомісар з економіки і фінансів Хоакін Альмунія.
Бюджетний дефіцит у деяких країнах ЄС перевищив 3% ВВП
Бюджетний дефіцит у деяких країнах ЄС перевищив 3% ВВП
n-europe.eu

За його словами, бюджетний дефіцит у Франції, Іспанії, Греції, Ірландії, Латвії та Мальті в минулому році перевищив 3% валового внутрішнього продукту. Для країн ЄС це гранично дозволений межа, згідно Пакту стабільності та зростання - ключового документу, який регулює збалансованість єдиної європейської економіки.

Єврокомісар закликав Іспанію та Францію виправити ситуацію до 2010 року, а інші країни, де ситуація гірше, - негайно почати вживати активних заходів для стабілізації бюджетів.

Тим часом прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун представив урядовий план глобального економічного відновлення, який повинен стати порядком дня для саміту країн "великої двадцятки", що відбудеться у Лондоні на початку квітня.

Він закликав усі країни об'єднати зусилля для боротьби з світовою фінансовою кризою, зокрема терміново збільшити ресурси Міжнародного валютного фонду, максимально знизити процентні ставки і засудити політику протекціонізму, до якої вдаються певні країни, щоб забезпечити власні інтереси.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь