Переключиться на мобильную версию

Китайські банки викрили у порушеннях на мільярди юанів

Назад к разделу Финансы
У 2008 році китайські банки та інші фінансові організації скоїли нецільові витрати на суму шість мільярдів юанів (878 мільйонів доларів), повідомляє AFP із посиланням на Національну аудиторську службу країни.

Водночас, близько половини з них пов'язано з трьома найбільшими держбанками, чиї акції торгуються на фондовому ринку - ICBC, Bank of China і Construction Bank of China. Більшу частину коштів уже повернуто, хоча поліція продовжує розслідувати деякі випадки нецільового витрачання коштів.

Як повідомляється, випадків порушення банками в минулому році було зафіксовано як мінімум двадцять.

При цьому, як зазначають представники влади, епізодів із нецільовим витрачанням коштів, які виділено в якості пакету економічного стимулювання або на відновлення після землетрусу в провінції Сичуань, виявлено не було.

Китай виділив на підтримку своєї економіки в умовах глобальної фінансової кризи близько 585 мільярдів доларів.

Цей пакет став другим за обсягом у всіх найбільших економік світу. Ще кілька десятків мільярдів доларів було витрачено на відновлення постраждалих від землетрусу районів країни.

Президент КНР Ху Цзіньтао неодноразово повторював, що корупція є однією із головних загроз легітимності Комуністичної партії Китаю (КПК). Незважаючи на жорстке переслідування корупціонерів на всіх рівнях, повністю цю проблему Пекіну вирішити не вдається.

Нагадаємо, більшість експертів по всьому світу прогнозують, що з усіх країн світу Китай першим почне виходити з глобальної економічної кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь