Переключиться на мобильную версию

Ринки: Ринок в корекції

Назад к разделу Финансы
У четвер, 19 лютого, станом на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано різнонаправлений рух, повідомляє FundMarket.

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) підріс на 0,6%, досягши рівня у 20,31 пунктів. Водночас, за розрахунками ГК ТАСК індекс ПФТС виріс на 2,20% - до рівня 226,24 пункту.

Провідні майданчики світу трохи відновлюються після кількох днів стрімкого падіння. Неоднозначні настрої на світових ринках, відсутність будь-яких поліпшень в економіках усіх країн не вселяють впевненості у тому, що падіння ринків уже припинено.

Український ринок не виключення, оскільки невизначеність у банківському секторі не дозволяє учасникам "розслабитися". Активність, у порівнянні з попередніми днями, істотно впала. Кількість угод до середини дня ледве перевалила за два десятки, а обсяг торгів, за рахунок двох великих угод по Західенерго, склав трохи більше 2,6 млн грн.

Акцент торгів сьогодні зміщено на корекцію по цінних паперах, що значно просіли напередодні. Західенерго (ПФТС: ZAEN) вдалося взяти реванш приростом акцій в ціні 11.70%, далі - Дніпроенерго (ПФТС: DNEN), із подорожчанням на 2.08%. Трійку лідерів зростання замикають цінні папери АК Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB), що підтягнувся на 1.25%, після вчорашнього обвалу на 11%.

Таким чином, енергетики внесли вагомий внесок у корекційні процеси, акції ж металургів і машинобудівників, що втратили вчора в ціні найбільше, падають і сьогодні.

Найбільші втрати з ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС: ALMK) (-3.23%) і ВАТ Мотор Січ (ПФТС: MSICH) (-0.60%). Подешевшали також і акції Центренерго (ПФТС: CEEN) на 1.39%.

Крім того, начальник аналітичного відділу КУА ТАСК інвест Андрій Шевчишин зазначає, що відновлення котирувань демонструють переважна більшість акцій різних галузей економіки, але спреди досить широкі, що обмежує активність ринку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь