Переключиться на мобильную версию

У Харкові квартплата зросла на 65%

Назад к разделу Финансы
З 1 березня в Харкові вступають в силу нові тарифи на квартплату.
Новий тариф буде діяти для мешканців більш ніж п'яти тисяч будинків
Новий тариф буде діяти для мешканців більш ніж п'яти тисяч будинків
realtgomel.com
Про це повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Як стало відомо, у п'ятницю, 19 лютого виконком міськради встановив нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для будинків комунальної власності територіальної громади Харкова, які перебувають у господарському віданні комунального підприємства Жилкомсервис.

Як повідомляють джерела, вартість послуг в цілому зросла приблизно на 65%. Новий середній розрахунковий тариф складе 1,38 грн. за кв. м (раніше - 0,87 грн).

Новий тариф буде діяти для мешканців більш ніж п'яти тисяч будинків. Тарифи розраховані для різних типів багатоквартирних будинків і різниця в ціні складе від 0,12 грн. до 1,99 грн. за кв.м.

Як повідомляють у Харкові, новий тариф буде на 100% покривати фактичні витрати на утримання житлового фонду, в той час, як той який діяв досі покривав лише 67% витрат.

Рішенням також передбачається, що мешканці перших поверхів багатоповерхових будинків, обладнаних ліфтами, не оплачують послуги з технічного обслуговування ліфтів та енергопостачання ліфтів.

Раніше, новий тариф вводився в жовтні 2006 року. Всього в Харкові більше 7 тис. будинків комунальної власності.
Нагадаємо, з 14 лютого, вдвічі подорожчав проїзд у Харківському метрополітені, замість 75 копійок пасажири відтепер платять 1,5 грн. за один жетон.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь